Da, ati citit bine titlul si plus de asta, participarea la mini-concursul de astazi este GRATUITA, pentru oricine are cont deschis la Unibet (inscrie-te aici). Tot ce trebuie sa faceti este sa va logati in cont si sa alegeti primul marcator la meciul dintre AS Roma si Liverpool, programat miercuri, 2 Mai, la ora 21:45, dar si minutul golului. Premiul oferit de Unibet este de 250.000 RON, adica peste 50.000 de euro. Daca sunt mai multi castigator (saptamana trecuta au fost 4), premiul se va imparti in mod egal intre acestia.

Ghiceste primul marcator si minutul la AS Roma - Liverpool / 250.000 RON premiu

Va explicam mai jos pas cu pas cum va inscrieti si cum participati astazi la promotie: Ghiceste primul marcator si minutul la AS Roma - Liverpool / 250.000 RON premiu

1. Inscrie-te la Unibet folosind acest link (daca ai deja cont logheaza-te pe site).
  2. Acceseaza pagina Promotii.
  3. Acceseaza promotia Castiga 250.000 RON cu Liverpool – Roma.
  4. Alege primul marcator al meciului si apoi minutul in care acesta va inscrie.

Observatii:

• Participarea este GRATUITA si la indemana oricui detine cont la Unibet.
  • Castiga jucatorul/jucatorii care au pronosticat corect atat primul marcator, cat si minutul golului.
  • Predictiile trebuie adaugate pana la ora de start a meciului.
  • Predictia poate fi modificata pe parcurs, pana la inceperea meciului.
[button width=”full” color=”green2″ link=”/unibet” size=”bigger” align=”center” target=”_blank” font_weight=”bold”]Joaca acum GRATUIT[/button]